• 65W HP 242 G2-04022000011 AC Power Adapter Charger
  • Availability: In Stock
  • Shipping Fee: Free shipping
  • Shipping Time: 4~10 Business Days (Batteries: 7-15 Business Days)
  • Shipping Method: Expedited Express(Fedex/USPS/DHL etc.)
  • Processing Time: Ships in 1 Business Day
  • Secure: 100% SSL Secure
  • Guarantee: 1 Year Warranty
  • Guarantee: 30 Days Money-Back Guarantee
Specifications:
  • Input Voltage: 100 ~ 240V
  • Input Frequency: 50 ~ 60Hz
  • Output Voltage: 19.5V
  • Output Current: 3.33A
  • Power: 65W
  • Plug Size: 4.5mm * 3.0mm
  • Color: Black
  • Cord Cable: US UK EU AU plug
  • Condition: Brand New
  • Warranty: Full 12 Months Warranty and 30 Days Money Back
What you get:
  • 1 X Power supply adapter
  • 1 X Power supply cord(Fit Your Country)
Featured
3 in 1 Multi Charging Cable Lightning/Type C/Micro USB Cable Black
3 in 1 chargeing cable usb mini usb c and lightning Red
3 in 1 multi usb cable for iphone ipad Android table Smartphones blue
Buy New Multi Charging Cable Nylon Braided PD 6A Fast Charging Cord Lightning/Type C/Micro USB Cable for tablet & Smart phone from battery-vendor.com, 30 days money back. * One for All: Charge any of your devices with the interchangeable, buil..
USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
* The USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter lets you connect devices that use a standard 3.5 mm audio plug — like headphones or speakers — to your USB-C devices. * Works with all devices that have a USB-C connector. * Compatible Devices: Headph..
Lightning to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
* This adapter lets you connect devices that use a 3.5 mm audio plug to your Lightning devices. * Works with all devices that have a Lightning connector and support iOS 10 or later, including iPod touch, iPad, and iPhone. * Compatible Devices: I..
2m USB-C Charge Cable
2m USB-C Charge Cable
Specifications: Input Voltage: 100 ~ 240V Input Frequency:50 ~ 60Hz Output Voltage / Output Current: 20.5V=4.7A, 20V=4.35A, 15V=3A, 9V=3A, 5V=3A 6A Max Power: max 96W Color: white Condition: Brand New,100% OEM Warranty: Full 12 Months Wa..
3ft  Thunderbolt  4 Cables 8K 40Gb/s 100W Charging usb-c to c
Specifications: Technology: Thunderbolt 4Cable Type: PassiveLength: 1M / 39.4 inSpeed: 40Gb/sPower: 100W (20V x5A)Color: GreyDisplay Support: Up to 8KSheathing: BraidedWarranty: 1 yearConnectors: Thunderbolt 4, Thunderbolt 3. USB 4 - USB 3.2, 3.1,..
3 in 1 multi usb- cable for iphone ipad Android table Smartphones